• PRÍJEMNÉ A MILÉ PREKVAPENIE

• PRÍJEMNÉ A MILÉ PREKVAPENIE prišlo dnes na našu školu v podobe malého balíčka od nášho absolventa SOŠ drevárskej, mechanika počítačových sietí Mareka Saxuna. Tento šikovný elektrotechnik dnes vyrába 3D tlačiarne - áno, čítate správne - nielen na nich vyrába výrobky, ale v skutočnosti aj samotné stroje vyrába. Veľmi nás potešili jeho slová v sprievodnom liste, kde oceňuje odbornosť, ktorú dostal na škole, ocenil jej kvalitu, poprial študentom aj pedagógom našej školy veľa úspechov a odporučil deviatakom základných škôl, aby si podali prihlášku na SOŠD. Vie oceniť, že táto škola mu dala remeslo a odbornosť.

Nie, nebol to náš podnet zo školy, ani "načasovanie reklamy".

Milo nás to potešilo, pretože ak takéto ocenenie od bývalých študentov príde samo od nich, bez vyzvania a z vlastných pohnútok, tak to znamená, že ich slová sú úprimné.....

Ďakujeme Marek za tieto slová, zvlášť v dnešnej dobe veľa znamenajú pre povzbudenie a "nový vietor do plachát". A ďakujeme aj za malé výrobky vyrobené na Tvojej tlačiarni - 3D motýliky a elektronickú sviečku s logom školy a jej názvom. Nech sa Ti darí - a rovnako to prajeme všetkým absolventom. Aj vám, budúcim absolventom Urobíme všetko preto, aby ste pre to mali predpoklady. Záleží len na vás samotných, aby ste túto snahu podchytili a využili. Aj pre takýto pekný, piatkový moment, ktorý nám urobil radosť. Ďakujeme.

• Sociálne štipendium

22.  marca  2021 (pondelok)  v čase od 11.00 hod. do 13.00 hod.

Žiak, ktorý peniaze prijíma musí mať:  rúško,  rukavice, vlastné pero a občiansky preukaz. V prípade, že uvedené veci nebude mať,  štipendium sa mu nevyplatí.

Vyplácanie štipendií sa bude realizovať pri vrátnici budovy školy.

Ak si žiak nemôže vyzdvihnúť sociálne štipendium v uvedenom čase,   je potrebné to  oznámiť na číslo telefónu: 057/4423862.