• Krúžky

  • Krúžok „Bajty a bity“

   Krúžok, v ktorom sa chceme zaoberať nielen počítačmi, ale čímkoľvek, čo nimi len trochu zaváňa – periférie, počítačové siete, tablety, mobily, surfovanie po nete, vyhľadávanie informácií a čokoľvek, čo vás napadne.

                                   https://roflmagnets.com/img/p/1/8/0/8/1808-large_default.jpg

   vedúci krúžku: Ing. Michal Rada

    

   Krúžok „Futbalová miniliga“

   http://www.espektrum.sk/images/sport/2008-07/29-pripravny-futbal-01.jpg

   Ak radi hráte radi futbal, dajte dokopy mužstvo a prihláste svoju triedu do „Futbalovej miniligy“. Zápasy na celý školský rok systémom každý s každým v jeseni aj v zime, ba aj na jar, a tých najlepších čaká napínavé play-off až po veľké finále! Ligu sprevádza súťaž o najlepšieho strelca, najlepšieho hráča, brankára, aj tradičné „Foto týždňa“. Na konci roka to budú opäť zaujímavé odmeny pre najlepších, a to všetko môžete paralelne sledovať v elektronickom spravodajstve na facebookovej stránke školy.

   vedúci krúžku: Mgr. Ján Hajduch

    

   Krúžok „3D tlač“

   Aj napriek tomu, že prvá technológia 3D tlače bola po prvý krát patentovaná už pred viac ako 30 rokmi, globálny rozmach toto odvetvie zažíva až v posledných rokoch. Dnes už dávno neplatí, že 3D tlačiarne sú záležitosť geekov alebo priemyselných konštruktérov. Stolné 3D tlačiarne sú ľahko dostupné aj pre bežných smrteľníkov.

   Poďme sa spolu ponoriť do sveta 3D modelov a objavme pre nás novú dimenziu.

   vedúci krúžku: Ing. Ján Pavol

    

   Loptové športové hry

   Krúžok je určený pre žiakov, ktorý chcú svoj voľný čas stráviť činnosťou prospešnou pre telo, ale aj pre dušu. Rozvíjame v ňom pohybové schopnosti a základné herné činnosti s loptami. Najčastejšou náplňou krúžku sú loptové hry ako: florbal, volejbal, basketbal. Aktivity smerujú k príprave na športové súťaže.

   Vedúci krúžku: Mgr Ján Hajduch

    

   Krúžok boxu

   https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR6R7b_LiF4TGTbG_IW7LQzBXF6vOiOi8WgMsqs3Y1TIrfCbQeGdvtfBAFi

   Využi svoj voľný čas po vyučovaní a príď si zabehať, posilniť svoje svalstvo do posilňovne, alebo zabúchať v telocvični do boxerského mecha. Stačí hodinka aktivity a hneď sa Ti bude doma lepšie učiť.J

   Pod vedením bronzového medailistu z Majstrovstiev Európy v boxe si vyvetráš hlavu aktívnym tréningom.

   vedúci krúžku: Mgr. Marián Smolák

    

   CNC Hrou

   Pýtate sa, ako programovať CNC? Práve teraz vás zatiahneme do výučby programovania CNC strojov. Programovanie CNC strojov nie je nič vyložene rutinného a stereotypného. Náplňou tejto práce nie je len tvorba vlastných CNC programov, ale obsahuje aj celý rad iných činností. Ak sa chcete stať programátorom alebo technológom, priučte sa!

   vedúci krúžku: Ing. Milan Štofan

    

   Turistický krúžok

   Ak máš vzťah k prírode, rád sa prechádzaš po lese, lozíš po skalách, vychutnávaš si výhľady, objavuješ nové miesta, pridaj sa k nám. Budeme čistiť les, zbavovať ho odpadu, ktorý tam zanechali "tiežľudia" a popri tom budeme obdivovať prírodu na Slovensku a spoznávať jej krásy. Pokračujeme v projekte "Vyčisti les a spoznaj ho". Ak sa Ti to minulý rok páčilo, môžeš sa prihlásiť znova!

   vedúci krúžku: Ing. Miroslav Vaterka

    

   Krúžok „Improve your English“

   Chceš zlepšiť svoje zručnosti v anglickom jazyku? Príď sa zdokonaliť v rozprávaní, písaní, počúvaní a porozumení anglického jazyka! Cieľom krúžku „Improve your English“ je prostredníctvom textov, článkov, obrazového materiálu, počúvaní príbehov a formou konverzácie upevňovať a rozširovať doterajšiu slovnú zásobu a vedomosti z oblasti gramatiky anglického jazyka.

   Príď získať sebavedomie a zažiar na maturitnej skúške!

   J

   vedúca krúžku: Mgr.Slávka Nadzamová

    

   Slovenčina trochu iná

   Si výmyselník, ktorý chce zmaturovať? Vitaj! Počas krúžku budeš mať priestor na vyjadrenie vlastného názoru a zlepšenie zručnosti v diskusiách. Podporíme tvoj „špekulatívny“ prístup k faktom, ktoré sa dozvedáš. Cieľom krúžku je osvojiť si vedomosti, zručnosti a postoje, ktoré sú dôležité pre posilňovanie tvojich „nedostatkov“ v slovenčine. Poďme spolu búrať pomyselné hranice, aby si na maturitnej skúške vynikal.

   vedúca krúžku: Mgr. Viera Demčáková