• Sociálne štipendium

• Oznam pre žiakov školy

Sociálne štipendium pre žiakov školy sa  bude vyplácať:

24.  – 25. novembra  2020 (utorok, streda )  v čase od 13.00 hod. do 15.00 hod.

Žiak, ktorý peniaze prijíma musí mať:  ruško,  rukavice, vlastné pero a občiansky

preukaz. V prípade, že uvedené veci nebude mať,  štipendium sa mu nevyplatí.

Vyplácanie štipendií sa bude realizovať pri vrátnici budovy školy.

• HODINA DEŤOM - 19.11.2020

• Dobrý deň,

záleží nám na našich deťoch a ich budúcnosti. Nastala doba, kedy potrebujú našu pomoc ešte viac. 19.novembra sa mala na našej škole konať zbierka Hodina deťom, avšak kvôli pandemickým opatreniam sa tento rok spájame za všetky deti na Slovensku len virtuálne. Ak chcete podporiť deti v ohrození a krízových situáciách, môžete tak spraviť zaslaním SMS na číslo 800 v hodnote 4 alebo online na www.hodinadetom.sk.

Ďakujeme!"

• Konferencia ŽŠR

• 19.11.2020 v čase od 9.00 do 13.00 hod sa uskutoční Konferencia pre členov a koordinátorov žiackych školských rád z celého Prešovského kraja - online prostredníctvom aplikácie ZOOM.

Konferencia sa koná v spolupráci s Prešovským samosprávnym krajom.

Témou konferencie je AKTIVIZMUS mladých.

Za každú ŽŠR sa môžu zúčastniť 2 členovia a 1 koordinátor. Za našu ŽŠR to budú: Vladislav Trecak, Jaroslav Kuzdas a PaedDr. Jana Kováčová.