• OZNAM

     • Podľa pokynov MŠVVaŠ SR zostávajú všetky školy zatvorené až do odvolania. Písomné maturity v tomto školskom roku nebudú realizované. Ústna forma internej časti by sa mala uskutočniť najskôr o dva týždne od obnovenia výučby najneskôr do 30.júna 2020. Prihlášky na stredné školy je možné podať do 15. mája 2020 bez potvrdenia od lekára. Prijímacie skúšky na stredné školy sa uskutočnia najneskôr do 30. júna 2020. Je potrebné si uvedomiť, že prerušenie prezenčnej výučby nie sú prázdniny. Vo vyučovaní pokračujeme dištančnou formou. Je preto potrebné sledovať edupage, fb, msg, mail, kde vám učitelia posielajú študijné materiály. Sledujte tiež vzdelávacie programy na Dvojke a nový vzdelávací portál www.ucimenadialku.sk.

     • Maturitná skúška

     • Podľa usmernenia ministerky školstva sa externá časť  a písomná forma internej čast presúva na obdobie od 31. marca 2020 do 3. apríla 2020. EČ a PFIČ zo slovenského jazyka a literatúry sa uskutoční dňa 31.3.2020 ( utorok) a EČ a PFIČ z cudzích jazykov dňa 1.4.2020 ( streda).

     • OZNAM

     • Z dôvodu plnenia opatrení na zabránenie šírenia koronavírusu  majú žiaci SOŠD zajtra 13.3.2020 (piatok) riaditeľské voľno. Od pondelka 16.3. 2020 sú všetky školy na Slovensku zatvorené na 14 dní, teda  vyučovanie nebude prebiehať. V prípade priaznivého vývinu situácie nástup do školy 30.3.2020       (pondelok). O konaní EČ a PFIČ  MS vás budeme včas informovať. Žiadame vás, aby ste počas dvojtýždňovej karantény dodržiavali  opatrenia Ústredného krízového štábu a neohrozovali  svoje zdravie a zdravie svojich blízkych a spoluobčanov.

     • OZNAM

     • Milí študenti,

      jarné prázdniny končia a tak plní energie, síl a ...radosti (?) nastupujeme v pondelok do školy. Vzhľadom na novovzniknutú hygienickú situáciu vyučovanie v pondelok začneme triednickou hodinou. Následne po triednickej hodine bude vyučovanie klasicky prebiehať podľa rozvrhu. Týka sa to aj žiakov vykonávajúcich odbornú prax v našich dielňach. Tí žiaci, ktorí v pondelok vykonávajú prax na pracoviskách zamestnávateľských subjektov, nastúpia normálne na pracoviská u zamestnávateľov. POZOR : AK NIEKTO Z VÁS NAVŠTÍVIL V PREDCHÁDZAJÚCOM TÝŽDNI ŠTÁT, ALEBO OBLASŤ S VÝRAZNÝM VÝSKYTOM KORONAVÍRUSU A POCIŤUJE SUBJEKTÍVNE ZDRAVOTNÉ KOMPLIKÁCIE SPOJENÉ SO ZVÝŠENOU TEPLOTOU, NECH NEJDE DO ŠKOLY A PRED TÝM NECH KONTAKTUJE TELEFONICKY SVOJHO TRIEDNEHO UČITEĽA, KTORÝ S NÍM DOHODNENE ĎALŠÍ POSTUP.

      V pondelok sa teda v škole vidíme, príjemný zbytok víkendu!

       

     • Leicester IV.M - "Old boys" Klenoty SOŠD 5 : 4

     • Leicester IV.M   -   "Old boys" Klenoty SOŠD      5  :  4

      Góly:  M. Balog 3, Žipaj 2,   -   Hajduch 4

      Žlté karty:  - - - -    -    - - - -

      Rozhodca: bez rozhodcu,                         Zápis: bez služby (II.A neprišla),                    Foto: M. Balog (IV.M)

      Zostavy:   IV.M:  Minár, -  Gordan, M. Balog, Hlad, Žipaj   

                        Klen:  Vaterka, - Čačko, Kováč, Truchan, Klapák, Hajduch  

                      

      Komentár:  Od začiatku to bol mimoriadne vyrovnaný zápas, štvrtáci mali loptu častejšie pod kontrolou, no Klenoty boli nebezpečnejšie. Po úvodnom góle "starých pánov" sa dvakrát presadil Miro Balog a otočil skóre. Ján Hajduch síce vyrovnal no na prestávku išli spokojnejší štvrtáci s vedením 3:2. Druhý polčas to bol tuhý boj, za stavu 3:3 boli štvrtáci v únikoch 2x rýchlejšie pri lopte ako brankár Klenotov a ušli na 5:3. Klenoty v závere už len skorigovali stav na rozdiel gólu, vyrovnať sa im však už nepodarilo.