• FK Družstevník Kofola I.M - THC TYM I.G 5 : 13

     • FK Družstevník Kofola I.M   -   THC TYM  I.G      5  :  13

      Góly:  Vasiľ 2, Piatak 2, Nemčík 1,   -   Bakai 10, M. Vidlička 2, Dadej 1

      Žlté karty:  - - - -    -    Bakai

      Rozhodca: J. Hajduch,                         Zápis: Š. Šimko (I.A),                    Foto: M. Palfi (I.A)              Zostavy:   I.M:  D.Dzuričko, -  Vasiľ, Nemčík, Marek Piatak   

                        l.G:  Eštok, - Dadej, Goroľ, M. Vidlička, Bakai  

                      

      Komentár:  Od úvodu sa hral úplne vyrovnaný zápas a na prvý gól sa čakalo takmer 8 minút. Potom sa I.G dostala do vedenia, no "Kofoláci" sa držali na dostrel a do prestávky držali tesné skóre 3:4. Potom však na prekvapenie zápas úplne ovládla I.G a I.M sa nič nedarilo. Kazili prihrávky, vpredu nič nevymysleli, a keď sa dostali do šancí stroskotali na obetavých obrancoch a brankárovi Géčky. Na druhej strane hviezdil Jozef Bakai a zaznamenal 10 gólov, čo ho posunulo na priebežné 2. miesto v tabuľke strelcov. V záverečnej minúte sa I. M úplne rozhádala,  rezignovala a nechala súpera streliť 2 lacné góly čo jej hráčov nectí! 

       

     • "Old boys" Klenoty SOŠD - THC TYM I.G 18 : 4

     • "Old boys" Klenoty SOŠD   -   THC TYM  I.G      18  :  4

      Góly:  Hajduch 11, Truchan 5, Čačko 2,   -   Bakai 3, M. Vidlička 1

      Žlté karty:  - - - -    -    - - - -

      Rozhodca: bez rozhodcu,                   Zápis: neznámy divák zo ZŠ,                 Foto: neznámy divák zo ZŠ               

      Zostavy:   Klen:  Vaterka, -  Čačko, Truchan, Višňovský, Hajduch   

                        l.G:    Eštok, Dadej, Goroľ, M. Vidlička, Bakai  

                      

      Komentár:  Na úvodný gól J. Hajducha síce prváci expresne rýchlo odpovedali podarenou strelou M. Vidličku, ale potom sa v medzihre akoby vytratili, v útoku strácali lopty a Klenoty mohli prejsť na svoju typickú hru - získané lopty v obrane smerovali na J. Hajducha, ktorý sa vpredu z brejkových situácií už vie presadiť! Napriek výraznému rozdielu v skóre predviedli brankári prvákov Eštok a Goroľ niekoľko neuveriteľných zákrokov a vychytali ešte asi 6 - 7 čistých gólových príležitostí "starých pánov". 

     • Grantový program ŽŠR

     • V decembri 2019 členovia ŽŠR podali žiadosť o Grantový program "zlepsimeto", ktorý bol úspečným.Vďaka úsilia členov ŽŠR sa budete tešiť lavičkám, ktoré vám spríjemnia hodiny TSV, voľné hodiny alebo prestávky počas vyučovania.

     • Lyžiarsky výcvik Donovaly

     • Od pondelka 17.2. do piatku 21.2. 2020 sme zrealizovali lyžiarsky výcvik plný zážitkov pre našich prvákov. Viac fotoprezentácia:

     • Stretnutie žiakov II.F a II.M s duchovným otcom Pavlom Boberom

     • Láska na prvý pohľad neexistuje. Na 1. pohľad existuje PRÍŤAŽLIVOSŤ.  Láska je, keď som schopný položiť život za druhého. Ako Ježiš Kristus. Dať seba za druhých. Je to obeta. A o tom to manželstvo je – milujem. Manželstvo nie je o papieri, ale o rozhodnutí. Manželstvo je o tom, že dávam seba.  Láska musí byť darovaná a daná inému. Je to vedieť dávať a a vedieť  prijímať, ako napr. kyticu kvetov. Tieto slová o láske a manželstve patria otcovi duchovnému Pavlovi Boberovi, ktorý sa stretol s našimi žiakmi z II.F a II.M v priestoroch Hornozemplínskej knižnice 12.2.2020 v rámci Národného týždňa  manželstva. Úžasná a nezabudnuteľná akcia, za ktorú usporiadateľom i otcovi Pavlovi Boberovi zo srdca ďakujeme.

     • Manželstvo je stále in

     • V rámci Národného týždňa manželstva žiaci II.Fa II.M sa zúčastnia  besedy: "Manželstvo je stále in", ktorá sa uskutoční 13.februára 2020 v MsDK vo Vranove nad Topľou. Zraz žiakov bude vo vestibule SOŠD po 2. vyučovacej hodine.

     • Leicester IV.M - THC TYM I.G 17 : 4

     • Leicester IV.M   -   THC TYM  I.G      17  :  4

      Góly:  Žipaj 8, M. Balog 6, Dudáš 3,   -   Bakai 2, Bužo 1, Goroľ 1

      Žlté karty:  - - - -    -    - - - -

      Rozhodca: J. Hajduch,                   Zápis: J. Hajduch,                 Foto: M. Vaterka                 

      Zostavy:   lV.M:  Minár, -  M. Balog, Dudáš, Žipaj   

                        l.G:    Eštok,  -  Dadej, Bužo, Goroľ, Bakai  

                      

      Komentár:  Na začiatku to bol boj o každú loptu a prváci štvrtákom nič nedarovali. Aj preto sa Leicester celú polovicu prvého polčasu nevedel dostatočne presadiť. Potom však začali prváci postupne kondične odpadávať slabšie sa vracať do obrany a kombinačnejším štvrtákom nestíhali rýchlostne konkurovať. V druhom polčase už Žipaj a spol dominovali a viacerými peknými akciami a gólmi prikrášlili svoje víťazstvo.  

     • "Old boys" Klenoty SOŠD - Bavori II.A 15 : 2

     • "Old boys" Klenoty SOŠD   -   Bavori  II.A      15  :  2

      Góly:  Hajduch 10, Truchan 3, Klapák 1, Višňovský 1,   -   Tatár 1, Orosi 1

      Žlté karty:  - - - -    -    - - - -

      Rozhodca: J. Demčák,                Zápis: J. Demčák - službu mala mať IV.M,              Foto: M. Vaterka                 

      Zostavy:   Klen:  Vaterka, -  Kolesár, Višňovský, Truchan, Klapák, Hajduch   

                        lI.A:    Vajda, Maroš Piatak, Orosi, Tatár  

                      

      Komentár:  Na zápas nastúpili mužstvá bez niektorých svojich opôr - Klenotom chýbali Čačko, Kováč a Šugár, Bavorom zase Jozef Vidlička, Emil Vidlička a Huňák. Napriek tomu bol prvý polčas kvalitný, rýchly a vyrovnaný, Klenoty boli efektívnejšie a dostali sa do vedenia 4:2. Nevedno s akou taktikou nastúpili Bavori do druhého dejstva, ale rozhodne nebola dobrá! Už po úvodných štyroch minútach sa vďaka Jánovi Hajduchovi stav zmenil na 8:2 a bolo po zápase. Bavori sa potom snažili útočiť, no do ich otvorenej obrany "starí páni" chodili ako na výlet a pridávali góly...  

     • Aktívni členovia Fit&Box krúžku

     • V sobotu 1.2.2020 sa v priestoroch Hotelovej akadémie v Košiciach uskutočnilo 2. kolo II.SLB. Medzi 11 klubmi aj so zahraničnou účasťou sa predstavili zverenci Mgr. Mariána Smoláka (členovia kružku Fit&Box Marianna Vojtková, Sebastián Magulák a Matej Kmec žiak III.F triedy).

      Nováčik v ringu  staršia žiačka Marianna Vojtková (50kg) svoj prvý bojovný zápas v ringu prehrala. Taktiež sa bojovne, ale s prehrou s Ukrajincom predstavil mladší dorastenec Sebastián Magulák (+80kg). Víťazstvo si v ringu vybojoval starší dorastenec Matej Kmec (81kg).

       

     • Staň sa kadetom

     • Dňa 21.1.2020 sa pre žiakov IV.M triedy zrealizovala beseda s JUDr. Annou Katreničovou z OR PZ vo Vranove n/T, ktorá priniesla maturantom všetky informácie potrebné pre vstup do Policajného zboru - Staň sa kadetom.