• Beseda domáce násilie 7.6. 2019.

     • 7.6.2019 sa zrealizovala prednáška na tému Domáce násilie s pracovníčkou ORPZ pre žiakov 2. ročníka.

     • Ponuka voľných miest pre 2. kolo prijímacích skúšok

     • Ukážka hasičskej techniky

     • Dňa 29.05.2019 za žiaci III.M odbor OOMP pod vedením Ing. Sepešiovej zúčastnili odbornej exkurzie hasičskej techniky na letisku Vrtulníkového krídla v Prešove. Cieľom bola ukážka hasičských automobilov a osobných hasičských prostriedkov, ochranných odevov a hasičských prístrojov, ako aj leteckej techniky.

     • LOS BLANKOS IV.A - Bavori I.A 7 : 6 po predĺžení

     • LOS BLANKOS  IV.A  -  Bavori  I.A     7 : 6 po predĺžení

      Góly:  Gallik 2, J. Habina 2, Lipták 2, Piskor 1,   -   V. Huňák 4, Orosi 2

      Žlté karty:  - - -      -     E. Vidlička 

      Rozhodca: M. Vaterka                   Zapisovateľ: F. Pavliško (II.F)             Foto: J. Ferenc (II.F)

      Zostavy:   IV.A:   Š. Kuruc,  -  Gallik, S. Karchňák, Džugan, J. Goroľ, J. Habina, Kerčák, Lipták, Piskor  

                         I.A:  P. Bužo,  -  J. Vidlička, Orosi, E. Vidlička, Piatak, F. Cibrík, Lacko, Tatár, V. Huňák 

                      

      Komentár: Neuveriteľné predstavenie predviedli divákom aktéri tohoročného finálového duelu, a kto ho nevidel, ten skutočne môže ľutovať! Bavori začali bez rešpektu a herne mali mierne navrch. Presnou strelou Orosiho a dvoma krásnymi rýchlymi protiútokmi, ktoré zakončoval Vlado Huňák sa dostali do vedenia 3:0. Zaskočení štvrtáci narážali na výbornú obranu, za ktorou vyťahoval skvelé zákroky Patrik Bužo. Na druhej strane podržal svoj tím dôležitými zákrokmi aj Šimon Kuruc, a tak sa jeho spoluhráči mohli spamätať a v závere polčasu konečne prestrelil brankára prvákov Gallik - 1:3. Po zmene strán zavŕšil Vlado Huňák svoj hattrick a zdalo sa rozhodnuté... no to by neboli LOS BLANKOS! Najprv Juraj Habina a potom Roman Piskor predsa len prekonali skvele chytajúceho Patrika Buža - 3:4, potom v nájazde Vlado Huňák neprekonal Šimona Kuruca, nepodarilo sa mu to ani po spolupráci s Emilom Vidličkom, následne Bužo zobral vyrovnanie z kopačky Romanovi Piskorovi, Šimon Kuruc zázračným zákrokom zase Vladovi Huňákovi, aby v hektickom závere 27 sekúnd pred koncom z nenápadnej akcie presnou strelou vyrovnal Juraj Habina. 

      Nasledovalo 5 minútové predĺženie, skvelý zákrok brankárov a parádny "angličák" Braňa Orosiho, ktorý by pokojne mohol kandidovať na "gól roka" - Bavori viedli 6:5. Diváci boli vo vare a túžili po penaltovom rozstrele, ku ktorému ich priblížil 35 sekúnd pred koncom nechytateľnou strelou zo 6 m Dominik Gallik. V závere predĺženia prváci stratili loptu, štvrtáci sa dostali pred ich pokutové územie a Habinovu polostrelu - poloprihrávku nadvihol Peter Lipták ponad brankára do ľavého "vinkľa" - 7:6, do konca zápasu zostávala 1 sekunda!!! Z rozohrávky Bavori už nevyťažili nič, ich trpká finálová prehra nevdojak pripomenula prehru našich hokejistov s Nemeckom... LOS BLANKOS tak zavŕšili svoju senzačnú miniligovú úspešnosť - 4 sezóny - 4 tituly! Gratulujeme!!!