• Prednášky: "Staň sa kadetom" - Extrémizmus, rasizmus, xenofóbia, intolerancia...

     • V piatok 26.4. 2019 sa v priestoroch našej školy uskutočnili dve prednášky s pracovníkmi OR PZ vo Vranove n/T. Prednáška "Staň sa kadetom" bola určená predovšetkým študentom končiacich štvrtých ročníkov (IV.A a IV.M trieda). Pracovníci OR PZ priniesli študentom informácie o možnosti stať sa policajtom-kadetom. Ide o nový druh štátnej služby, ktorá umožní už v služobnom pomere získať policajné vzdelanie mladým ľuďom bezprostredne po získaní maturity. Prednáška bola obohatená aj o ukážku práce policajného kynológa.

      Druhá prednáška priniesla študentom našej školy informácie o hrozbách extrémizmu, xenofóbií, antisemitizmu, intolerancii a rasizmu, ktoré sa v súčasnosti stali vysoko aktuálnym problémom ľudskej spoločnosti. Prednášky viedla kapitánka JUDr. Anna Katreničová.

      (Koordinátor Drogovej prevencie MS)

     • Deň narcisov

     •  

      Dňa 11.04.2019 sa uskutoční verejná zbierka DEŇ  NARCISOV  2019 v spolupráci s organizátorom verejnej zbierky – LIGA  PROTI  RAKOVINE  SR, o.z., ktorej sa zúčastnia žiaci:

      Ema Kachmanová            I.F

      Viktória Ivančáková          I.F

      Matúš Goron                    I.F

      Viliam Sabol                      I.F

      Peter Semko                     I.F

      Ondrej Tömöry                  I.F

      Ján Čabák                        II.M

      Peter Baranský                 II.M

      Peter Baník                       II.M

      Ľudmila Mihaľková            III.M

      Maroš Piatak                     I.A

      Adam Bačík                       I.A

       

       

     • Hodinka krásy

     • Aj takto by sme mohli nazvať pondelkové sedenie (29.04.2019) s kozmetickou poradkyňou PhDr. Pitoňák. Naša takmer 3-hodinová lekcia krásy bola vedená v znamení smiechu, dobrej nálady, užitočných rád  a „príjemného“ pre našu pleť.  Veríme, že  v budúcnosti  nás bude  ešte viac.

     • Mary kay

     • 29. apríla 2019 (v pondelok) so začiatkom o 16.00 hod. v učebni č. 75 sa uskutoční stretnutie s kozmetičkou PhDr. M. Pitoňákovou. Téma stretnutia: Starostlivosť o pleť, denné líčenie, gymnastika tváre. Tešíme sa na vás.

     • Ing. Martin Gajdoš

     • S obrovským zármutkom oznamujeme všetkým priateľom, známym, kolegom, súčasným aj bývalým študentom, že nás dnes náhle a nečakane opustil  vo veku nedožitých 53 rokov náš učiteľ odborných predmetov, výborný kolega a priateľ

      Ing.  Martin  GAJDOŠ

      Dovoľte nám v mene celej SOŠ drevárskej vo Vranove nad Topľou aj touto cestou vyjadriť smútiacej rodine úprimnú a hlbokú sústrasť.  Martin, aj nám budeš veľmi, veľmi chýbať ...!