• Návšteva súdneho pojednávania

• 29.januára 2019 žiaci tried II.F a III.M navštívili Okresný súd vo Vranove nad Topľou a zúťastnili sa súdneho pojednávania, ktoré viedla JUDr. Dubová. To, čo sa vidí často  v televízii, mali žiaci možnosť zažiť priamo na vlastnej koži.

• Návšteva súdneho pojednávania

• 29. januára 2019 žiaci III.M (prevádzka a ekonomika dopravy, ochrana osôb a majetku pred požiarom) a II.F (ochrana osôb a majetku pred požiarom) navštívia  Okresný súd vo Vranove nad Topľou a zúčastnia sa súdneho pojednávania.  Začiatok stretnutia: 8.30 hod. - vestibul SOŠD.

• Tirpákovci I.M - Gream team II.F 18 : 6

• Smoliari druháci opäť nenazbierali plnú zostavu, no aj napriek tomu hrýzli presilu Tirpákovcom čo to dalo. Prváci si však dali pozor už v úvode, keď si vystrieľali náskok 4:0 a prvé miniligové víťazstvo proti oslabenému súperovi si nenechali ujsť.

Tirpákovci  I.M  -  Gream team II.F      18  :  6

Góly: Kosturv 7, M. Hudák 4, R. Baník 2, Marcinčin 2, Čukat 1, B. Juhás 1, Dyľ 1,  -  Hričák 4, Pavliško 2

Žlté karty:  - - - -     -     Pavliško

Rozhodca: M. Vaterka          Zápis: T. Slobodník (II.M)        Foto: Š. Dyľ, B. Juhás (I.M)

Zostavy:   I.M: Čukat,  -  Marcinčin, R. Baník, Dyľ, M. Hudák, B. Juhás, Kostur

II.F:  Braňo Juhás, Hričák, Pavliško

• Leicester III.M - Bavori I.A 8 : 2

• Vo veľkom tempe hranom zápase boli v prvom polčase súperi vyrovnaní, no tretiaci sa vďaka dvom excelentne miereným strelám dostali do vedenia 2:0. Prvákom sa ani po prestávke dlho nedarilo presadiť proti pohyblivej obrane Leicestru, znervózneli a ich súper to využil na zvýšenie náskoku a rozhodol zápas vo svoj prospech.

Leicester  III.M  -  Bavori  I.A       8  :  2

Góly: Maľar 3, Žipaj 3, Gordan 2,    -   E. Vidlička 1, Piatak 1

Žlté karty:  - - - -     -     F. Cibrík

Rozhodca: M. Vaterka          Zápis: Š. Čukat (I.M)        Foto: M. Balog (III.M)