• Záver školského roka 2017/2018

• Málokedy vidno toľko usmiatych tvárí rútiť sa zo školy ako práve posledný júnový piatok! Áno začínajú sa prázdniny a my vám všetkým prajeme ich požehnané a príjemné prežitie. Na rozlúčku so školským rokom ponúkame ešte pár okamihov z odovzdávania cien najlepším žiakom a triedam, super športovcom, skrátka všetkým, čo robia našej škole dobré meno a sú ochotní na sebe pracovať. ​​​​​​​

• Majster Slovenska v boxe

• V Giraltovciach sa cez víkend 16. -17. 6. 2018 za účasti 111 boxerov z 27 klubov uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v kategórii (ml.-st.) žiakov/čok a mladších dorastencov/dorasteniek. Našu školu reprezentoval žiak prvého ročníka so svojim trénerom Mgr. Mariánom Smolákom.

Matej sa stal pre rok 2018 vo váhe do + 80kg v kategórií mladších dorastencov Majstrom Slovenska, keď v nedeľu vo finále porazil súpera z Košíc v prvom kole. V jeho váho štartovalo 6 boxerov. Podarilo sa tak zúročiť celoročnú prácu a svoju sériu víťazstiev počas jarnej sezóny zavŕšil zlatou medailou z Majstrovstiev SR. Gratulujeme.

• Návšteva Okresného súdu vo Vranove nad Topľou

• 11.06.2018 žiaci triedy III.A navštívili Okresný súd vo Vranove nad Topľou. Oboznámili sa s priestormi okresného súdu, dozvedeli sa, ako sa má správať počas súdneho pojednávania, ako má vyzerať súdna sieň, kto je žalovaný, žalobca či svedok, pracovný odev sudcu a pod.